Perfekcyjny Moment - Fotografia Ślubna | Oliwia + Dominik : Plener nad Czarnym Stawem
Fotograf, fotografia ślubna, Oświęcim, Bielsko Biała, Kraków, Kęty, Andrychów, Wadowice, Tychy, Chrzanów, Katowice
6579
post-template-default,single,single-post,postid-6579,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.16, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Oliwia + Dominik : Plener nad Czarnym Stawem

Jeszcze do końca nie udało się mi zregenerować, ale za to mogę już teraz zaprezentować pewną część z niesamowitej przygody w jakiej miałem okazję niedawno występować. Plener niesamowicie klimatyczny, Oliwia i Dominik to para gotowa na wszystko, Morskie Oko i Czarny Staw widziany tego dnia całkiem z innej strony i zaskakujący mnie z każdej strony ogromnym wiatrem, przelewającymi się przez szczyty chmurami oraz miejscami przenikających promieni słońca które doświetlały nam twarze. Takich plenerów nigdy nie jest za dużo! Ogrom pozytywnych wrażeń, niesamowita przygoda i stworzona historia, to pamiątka na całe życie!

Tomasz Mól
1Komentarz
  • Wiesława Płonka
    Odpowiedz

    Oliwio :)) Cudne zdjęcia, bo śliczna Para – pięknie :)) Bądźcie szczęśliwi przez całe życie, jak wtedy podczas zdjęć :)) Pozdrawiam :))

    16/09/2015 o 6:21 pm

Wpisz komentarz