Perfekcyjny Moment - Fotografia Ślubna | Fuerteventura
Fotograf, fotografia ślubna, Oświęcim, Bielsko Biała, Kraków, Kęty, Andrychów, Wadowice, Tychy, Chrzanów, Katowice
55075
post-template-default,single,single-post,postid-55075,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.16, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Fuerteventura

Ciężko zbiera się myśli z krajobrazu, który pochlania swoją niedostępnością i urzekająca silą. Głęboko utkwione w mojej pamieć pasma zanurzonych wierzchołków gór, wyłaniających się z oddali zapierające dech widoki oraz te wszystkie dodatki, które dodają surowości. Niesamowita aura, która wieje z rozległych plaż relaksuje umysł oraz rozpościera horyzont przygody w wśród tych wszystkich uderzających o skały fal.

Stojąc na skraju urwiska w pełni zachodzącego blasku słońca nad Cofete, trudno wyobrazić sobie obraz pełny majestatycznych eksplozji, zgrzytu formującego się materiału wulkanicznego, czy widoku zastygającej lawy w oceanie. Z fala mocniejszych wiatrów, pojawia się siła by wzbić się w powietrze, rozłożyć skrzydła niczym ptak oraz poczuć ten smak przelatując nad jednym z uśpionych wulkanów Fuerteventury.

Bezkres naniesionego piachu Sahary, kreuje niesamowite formy w życiu rozległych wydm Corralejo a cienie ogromnych chmur nisko zawieszonych nad ziemia, urządzają spontaniczny spektakl, którego dziełem jest sama natura.

Dźwięk starego kutra dryfującego gdzieś na skraju dwóch światów w Ajuy, budzi nie jednemu głód gdyż smak miejscowych potraw przesyconych bogatą gamą aromatów, rozpieszcza podniebienia.

Zakorzeniony do granic możliwości w pięknie otaczającego mnie świata, rozpływam się degustując każdy urok wyspy rzucony na mnie.

Czuje moc gdy w pełni władam swoimi wspomnieniami, powracając do miejsc, które wynosiły mnie ponad horyzont marzeń o miejscu z dzieciństwa, wzburzając tym samym emocje i ryjąc swoje znamię w duszy ostatecznie.

Będzie mi niesamowicie miło, jeśli w przyszłości będę mógł ponownie pojawić się na tej pięknej wyspie i zrealizować wyjątkową sesję, która będzie spełnieniem również i Waszych marzeń.

Tomasz Mól
Brak komentarzy

Wpisz komentarz