Perfekcyjny Moment - Fotografia Ślubna | Fuertebautico
Fotograf, fotografia ślubna, Oświęcim, Bielsko Biała, Kraków, Kęty, Andrychów, Wadowice, Tychy, Chrzanów, Katowice
76443
post-template-default,single,single-post,postid-76443,single-format-standard,cookies-not-set,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.16, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Fuertebautico

Chciałbym podzielić się kilkoma wyjątkowymi fotografiami z kilkudniowego wypoczynku nad naszym pięknym morzem. Fotografię te posiadają dla mnie wielką moc sentymentalną gdyż przy każdej z nich zawsze się coś działo. Te kilka wyjątkowych dni z rodziną, to nic innego jak fuertebautico. Wietrzny Bałtyk i magia najcudowniejszych chwil. Zapraszam do ściągnięcia tapet, które przygotowałem specjalnie dla Ciebie byś mógł/mogła upiększyć swój pulpit komputera lub tabletu. Będę wniebowzięty!

Zapraszam do ściągnięcia wyjątkowych tapet w rozdzielczości 1920×1080. Będzie mi bardzo miło zagościć na pulpicie Twojego komputera czy tabletu.

Tomasz Mól
2 komentarze
  • Muszę przyznać, że robisz naprawdę fantastyczne zdjęcia, aż można wczuć się w to miejsce, które na nich prezentujesz. Masz ogromny talent. Pozdrawiam, Marlena!

    31/07/2017 o 8:37 am

Wpisz komentarz