Perfekcyjny Moment - Fotografia Ślubna | Magdalena + Kamil : Wietrzny Kasprowy
Fotograf, fotografia ślubna, Oświęcim, Bielsko Biała, Kraków, Kęty, Andrychów, Wadowice, Tychy, Chrzanów, Katowice
79219
post-template-default,single,single-post,postid-79219,single-format-audio,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.11, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

Magdalena + Kamil : Wietrzny Kasprowy

Zapraszam na wyjątkową przygodę Magdaleny i Kamila jaka miała miejsce na Kasprowym Wierchu. Na samym początku miała być to sesja narzeczeńska jednak podchodząc kilka razy do realizacji, nie udało nam się jej zrealizować ze względu na częste załamania pogodowe. Sesję narzeczeńską można zobaczyć Magdalena + Kamil : Sesja Narzeczeńska. Sam plener przejdzie do top 10 w tym sezonie. Wiatr sięgał prędkość w porywach do 60 km/h, w każdej chwili była możliwość zakazu wjazdu na szczyt i wstrzymanie powrotnych kursów. Jednak po mimo przeciwności udało się zrealizować jedno z ślubnych marzeń. Zapraszam do oglądania i posłuchania.

Tomasz Mól
4 komentarze
 • Marek
  Odpowiedz

  Najlepsza sesja jaką widziałem! Tomek chapeau bas!

  25/09/2017 o 5:54 pm
 • Aneta
  Odpowiedz

  Oglądając te zdjęcia przeszły mnie ciary xD
  Tomaszu Twoje zdjęcia są dziełami sztuki.I jeszcze te wyśmienite opisy;) wszystkie Sesje w Twoim wykonaniu są Piękne ale ta jest jedną z Tych unikatowych które pokazują ze warto ryzykować w nietypowych miejscach;)
  Gratuluję Artysto:-)

  27/09/2017 o 11:38 am

Wpisz komentarz