Perfekcyjny Moment - Fotografia Ślubna | Referencje
Fotograf, fotografia ślubna, Oświęcim, Bielsko Biała, Kraków, Kęty, Andrychów, Wadowice, Tychy, Chrzanów, Katowice
55061
page-template-default,page,page-id-55061,cookies-not-set,eltd-core-1.0.3,ajax_fade,page_not_loaded,,borderland-ver-1.16, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Referencje

Jest mi niezmiernie miło i motywuje mnie to niesamowicie jeśli praca w którą włożyłem całe serce, wywołuje zadowolenie i tworzy piękną pamiątkę z tego jedynego dania. Tutaj prezentuję wybrane referencje moich wspaniałych par, które w kilku słowach opisały swoje emocje. Bardzo Wam dziękuję! Jesteście Kochani!

Agata + Andrzej

Tomku, zdjęcia, które wykonałeś dla nas są niezwykłą pamiątką tego szczególnego dnia. Twoje perfekcyjne wyczucie chwili i spontaniczność zaowocowały ujęciami, które nas wzruszają, wywołują uśmiech na twarzy i potrafią rozbawić do łez. Szczerze dziękujemy, że byłeś z nami w tym dniu! Dziękujemy za Twój profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Pamiątki, które otrzymaliśmy od Ciebie są wykonane z niezwykłą starannością. Widać Twoją pasję, widać, że kochasz to co robisz. Dzięki wielkie!

Agnieszka i Sławek

Dziękujemy, za profesjonalne zdjęcia w każdym wymiarze, które zostały zebrane w najpiękniejszą i ujmującą nasze serca powieść, do której chce się powracać bez końca. Całkowite oddanie, zaangażowanie i ambicja doprowadziła nas do wzruszenia po obejrzeniu zebranego materiału. Twoja dyskretna obecność w najważniejszych chwilach, naturalność, wysoka kultura osobista, terminowość, niezawodność w każdej sytuacji, jest polecenia każdym parom poszukującym idealnego fotografa. Dziękujemy, że każde twoje ujęcie w najważniejszym dniu, w naszym życiu było wyjątkowe. Jesteś zaangażowany od początku do samego końca, masz otwarte nie tylko oczy ale i także umysł, który pracuje na najwyższych obrotach. Jesteśmy zachwyceni twoją rzetelną pracą, z której czerpiesz mnóstwo radości i satysfakcji. Życzymy, abyś pracował równie bezproblemowo, sprawnie i dyskretnie u wszystkich innych par, jak to było u nas. Twój zapał niech nigdy nie mija, a to co dostaliśmy od Ciebie to dzieło sztuki! Zachwyt, szyk, elegancja i wzruszenie. Polecamy w 100%

Magdalena i Szymon

Wybór najlepszego fotografa, który będzie nam towarzyszył podczas magicznego momentu w naszym życiu był dla nas priorytetem. Po oglądnięciu Twojego portfolio od razu zdecydowaliśmy się, że to właśnie Ty będziesz tą osobą. Już pierwsze spotkanie utwierdziło nas w tym, że podjęliśmy trafną decyzję. Miły, sympatyczny, otwarty na każde propozycje, z ogromną pasją i niebywałym talentem, głową pełną nietuzinkowych pomysłów, profesjonalny w uchwyceniu niepowtarzalnych chwil, zdolny, a przy tym niezwykle skromny – oto cechy charakteryzujące Tomka. Gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcie z naszego ślubu towarzyszyło mi ogromne wzruszenie. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Każde kolejne ujęcie sprawiało, że nie mogliśmy doczekać się następnego. Zarówno my, nasi najbliżsi jak i goście weselni byli zachwyceni Twoją pracą. Niepowtarzalny album dopieszczony w każdym detalu wędrował z rąk do rąk, gdyż każdy chciał podziwiać niesamowite chwile naszego życia, które dzięki Tobie nabrały niezwykłego uroku i głębi. Wydobyłeś prawdziwe piękno i emocje, które towarzyszyły nam podczas ceremonii, jak i dwudniowej zabawy, a także pleneru. Niech kolejnym potwierdzeniem tego będzie zachwyt moich koleżanek – przyszłych pań młodych, które zauroczone naszą galerią pytały kto jest jej autorem. Dzięki Twojemu dziełu możemy przenieść się w czasie i na nowo odkrywać magię tamtych dni, a przy tym przeżywać te same emocje. Całokształt Twojej artystycznej pracy dostarczyła nam niepowtarzalnej pamiątki, do której z ogromnym sentymentem wracamy. Dziękujemy Ci także za to, że Twoje poczucie humoru i sympatia, jaką nas obdarzyłeś pomogły się zrelaksować i zapomnieć o stresie jaki towarzyszył nam podczas tego szczególnego, czerwcowego weekendu. Współpraca z Tobą to sama przyjemność i wspaniała zabawa, a wspomnienia ze wspólnie spędzonych trzech dni na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Konkurencja nie dorasta Ci do pięt! Nie przestawaj dostarczać ludziom tylu pozytywnych emocji! Twórz kolejne dzieła sztuki, bo jesteś w tym najlepszy!

Marta i Andrzej

Zdjęcia mają ponad czasową moc, która na papierze fotograficznym widnieje przez wiele lat. Ty Tomku w przepiękny sposób zapisałeś naszą historię. Siła uwiecznionych emocji z jaką spotkaliśmy się na zdjęciach działa jak magnez co powoduję, że zdjęcia są przez nas oglądane praktycznie codziennie i za każdym razem dopatrujemy się nowych szczegółów. Uchwyciłeś ogrom różnych momentów, nas samych i naszych gości w sytuacjach nie pozowanych co było dla nas bardzo ważne. Mimo wyzwania jakie postawiły Ci warunki oświetleniowe zrobiłeś przepięknie soczyste zdjęcia. Serdecznie dziękujemy za współpracę, mając nadzieję na kolejną i polecamy Tomka Mola wszystkim przyszłym parom młodym, które cenią sobie profesjonalizm połączony z pasją, kreatywność i oczekują uwiecznienia niepowtarzalnych momentów. Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego.

Anna i Łukasz

Nic dodać nić ująć Perfekcyjny Moment z perfekcyjną obsługą! Miło wspominać ślub, wesele i przede wszystkim plener, oglądając zdjęcia które odzwierciedlają czar jednego z najważniejszych dni w życiu. Począwszy od przygotowań aż po ceremonię, ślub i plener na który warto było wstać o 3 rano! Tomek to profesjonalista, który kocha to co robi realizując swoje pasje jednocześnie spełniając marzenia klientów. Gorąco polecamy!