Fuerteventura
Fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Oświęcim, fotografia ślubna Bielsko Biała, fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Kęty, fotografia ślubna Andrychów, fotografia ślubna Wadowice, fotografia ślubna Tychy, fotografia ślubna Chrzanów, fotografia ślubna Katowice
55075
post-template-default,single,single-post,postid-55075,single-format-standard,eltd-core-1.2.1,borderland-theme-ver-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Fuerteventura

Ciężko zbiera się myśli z krajobrazu, który pochlania swoją niedostępnością i urzekająca silą. Głęboko utkwione w mojej pamieć pasma zanurzonych wierzchołków gór, wyłaniających się z oddali zapierające dech widoki oraz te wszystkie dodatki, które dodają surowości. Niesamowita aura, która wieje z rozległych plaż relaksuje umysł oraz rozpościera horyzont przygody w wśród tych wszystkich uderzających o skały fal.

Stojąc na skraju urwiska w pełni zachodzącego blasku słońca nad Cofete, trudno wyobrazić sobie obraz pełny majestatycznych eksplozji, zgrzytu formującego się materiału wulkanicznego, czy widoku zastygającej lawy w oceanie. Z fala mocniejszych wiatrów, pojawia się siła by wzbić się w powietrze, rozłożyć skrzydła niczym ptak oraz poczuć ten smak przelatując nad jednym z uśpionych wulkanów Fuerteventury.

Bezkres naniesionego piachu Sahary, kreuje niesamowite formy w życiu rozległych wydm Corralejo a cienie ogromnych chmur nisko zawieszonych nad ziemia, urządzają spontaniczny spektakl, którego dziełem jest sama natura.

Dźwięk starego kutra dryfującego gdzieś na skraju dwóch światów w Ajuy, budzi nie jednemu głód gdyż smak miejscowych potraw przesyconych bogatą gamą aromatów, rozpieszcza podniebienia.

Zakorzeniony do granic możliwości w pięknie otaczającego mnie świata, rozpływam się degustując każdy urok wyspy rzucony na mnie.

Czuje moc gdy w pełni władam swoimi wspomnieniami, powracając do miejsc, które wynosiły mnie ponad horyzont marzeń o miejscu z dzieciństwa, wzburzając tym samym emocje i ryjąc swoje znamię w duszy ostatecznie.

Będzie mi niesamowicie miło, jeśli w przyszłości będę mógł ponownie pojawić się na tej pięknej wyspie i zrealizować wyjątkową sesję, która będzie spełnieniem również i Waszych marzeń.

Brak komentarzy

Wpisz komentarz