Magdalena + Kamil : Wietrzny Kasprowy
Fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Oświęcim, fotografia ślubna Bielsko Biała, fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Kęty, fotografia ślubna Andrychów, fotografia ślubna Wadowice, fotografia ślubna Tychy, fotografia ślubna Chrzanów, fotografia ślubna Katowice
79219
post-template-default,single,single-post,postid-79219,single-format-gallery,eltd-core-1.2.1,borderland-theme-ver-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

  Magdalena + Kamil : Wietrzny Kasprowy

  Zapraszam na wyjątkową przygodę Magdaleny i Kamila jaka miała miejsce na Kasprowym Wierchu. Na samym początku miała być to sesja narzeczeńska jednak podchodząc kilka razy do realizacji, nie udało nam się jej zrealizować ze względu na częste załamania pogodowe. Sesję narzeczeńską można zobaczyć Magdalena + Kamil : Sesja Narzeczeńska. Sam plener przejdzie do top 10 w tym sezonie. Wiatr sięgał prędkość w porywach do 60 km/h, w każdej chwili była możliwość zakazu wjazdu na szczyt i wstrzymanie powrotnych kursów. Jednak po mimo przeciwności udało się zrealizować jedno z ślubnych marzeń. Zapraszam do oglądania i posłuchania.

  5 komentarzy
  • Marek
   Odpowiedz

   Najlepsza sesja jaką widziałem! Tomek chapeau bas!

   25/09/2017o5:54 pm
  • Aneta
   Odpowiedz

   Oglądając te zdjęcia przeszły mnie ciary xD
   Tomaszu Twoje zdjęcia są dziełami sztuki.I jeszcze te wyśmienite opisy;) wszystkie Sesje w Twoim wykonaniu są Piękne ale ta jest jedną z Tych unikatowych które pokazują ze warto ryzykować w nietypowych miejscach;)
   Gratuluję Artysto:-)

   27/09/2017o11:38 am
  • Magda
   Odpowiedz

   Tomku, wybór Ciebie był jedną z lepszych decyzji jakie podjęliśmy. Zdjęcia są pełne emocji i wzruszenia. Dziś możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Praca z Tobą to prawdziwa przyjemność. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej, ślubu i wesela na wszystkich zrobiły ogromne wrażenie, ale pokazując rodzinie i znajomym zdjęcia z pleneru na Kasprowym dało się zobaczyć ich mega zaskoczenie i podziw. Dziękujemy Ci za wspaniałą pamiątkę!
   Magda i Kamil

   15/11/2017o2:44 pm

  Wpisz komentarz