O mnie
Fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Oświęcim, fotografia ślubna Bielsko Biała, fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Kęty, fotografia ślubna Andrychów, fotografia ślubna Wadowice, fotografia ślubna Tychy, fotografia ślubna Chrzanów, fotografia ślubna Katowice
7
page-template-default,page,page-id-7,eltd-core-1.2.1,borderland-theme-ver-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Kilka słów

Fotografując czuję, że jednoczę się z chwilą obecną. Zatrzymuję nieustannie i co raz to szybciej biegnący czas. Łącząc się z otaczającym światem czuję jak przenika mnie pozytywna energia. Czerpiąc inspirację z dotykającej mnie miłości otwieram się na nowe jej doznania.

Staram się przewidzieć wszystkie momenty oraz utrwalić je w jak najbardziej magiczny sposób, dając dowód na ich realność.

Wybrałem sam taką drogę, ponieważ dla mnie wszystko zaczęło się od miłości. Wypracowałem sobie tym samym wyjątkowy styl, który niesie za sobą dyskretną dbałość o przemyślaną budowę kompozycji kadru, uchwycone momenty, które wywołują zachwyt i zdumienie, a wszystko to w jak najbardziej naturalny i przemyślany sposób, który chciałbym ofiarować Tobie.

O mnie

Fotografia, to moja życiowa pasja i miłość, która rozpoczęła się od dziecięcych lat, ale tak na poważnie dopiero w 2004 przerodziła się w prawdziwą przygodę wypełniając każdą chwilę. Nigdy nie potrafiłem być wylewny w słowach, zawsze uważałem, że dobre zdjęcie opowie więcej. Za każdym razem staram się poczuć emocje, które wpłyną na mnie tak mocno, że będę mógł później tą chwilą się z Tobą podzielić.

Jestem również tatą dwójki najwspanialszych córeczek Zuzi i Gabrysi, mężem cudownej kobiety i każdego dnia żyję na pełnej petardzie, bo uważam, że z życia trzeba czerpać szczęście garściami.

Zapraszam Cię do mojej przygody.

Social media