Oferta i FAQ
Fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Oświęcim, fotografia ślubna Bielsko Biała, fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Kęty, fotografia ślubna Andrychów, fotografia ślubna Wadowice, fotografia ślubna Tychy, fotografia ślubna Chrzanów, fotografia ślubna Katowice
29
page-template-default,page,page-id-29,eltd-core-1.2.1,borderland-theme-ver-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Tworząc ofertę miałem na uwadze te wszystkie ulotne i pełne emocji chwile, które towarzyszą już podczas przygotowań. Postanowiłem zwrócić dużą uwagę rozpoczynając dokumentować je właśnie od tych wczesnych godzin, które zebrane w jedną całość wraz z ceremonią i zabawą weselną, przedstawią spójny materiał tego jednego z najpiękniejszych dni Waszego życia. Otrzymujecie niewyreżyserowane fotografie w których zawarta jest ogromna dawka uczuć i emocji!

Jeden z pakietów:

– przygotowania (salon kosmetyczny i fryzjerski, dom Pani Młodej i Pana Młodego)
– ceremonia w kościele
– zabawa weselna (całość kończę w okolicy godz. 00:30)
– plener (jest to kilka dni po ślubie, czas trwania to ok. 6 godz.)

– ok. 600 fotografii (najwyższa rozdzielczość, fotografie poddane obróbce tworząc tym samym spójną historię tego wyjątkowego dnia zapisaną na nośniku DVD)

– ok. 100 fotografii ukazując wyjątkowość i niepowtarzalność Waszej sesji plenerowej

– ok. 100 niepowtarzalnych ujęć (elegancki oraz markowy album lub możliwość stworzenia wyjątkowej foto książki)

– wydruki na profesjonalnym papierze fotograficznym

– dynamiczną prezentację z podkładem w formacie DVD lub HD

Prezentacja multimedialna:

Sesja plenerowa:

– z plenerowej sesji ślubnej wykonywane jest 40 odbitek formatu 21×15 na papierze jedwabistym lub błyszczącym umieszczonych w tradycyjnym albumie ślubnym formatu 30×20 cm lub 20 stronicowa fotoksiążka w twardej oprawie.

– płyta DVD zawierająca zdjęcia z sesji ok. 120 ujęć.

– prezentacja HD z sesją plenerową z podkładem trwająca ok. 5 min.

– ok. 6 godz. wspólnej pracy

Sesja narzeczeńska:

NarzeczńskaOferta skierowana jest dla tych wszystkich cudownych ludzi, którzy pragną zatrzymać swoją miłość, szczęście oraz to jakimi są na co dzień.

Piękno wyjątkowych chwil zamkniętych w portretach pełnych żaru miłości. Tętniące życiem obrazy są przedstawione w formie wyjątkowego reportażu z randki usytuowanej w najpiękniejszym przez Was miejscu.

Sesja narzeczeńska to idealna okazja do poznania Was samych, przepełnionych temperamentem pełnym pragnień i pomysłów.

– organizowana z kilkutygodniowym wyprzedzeniem sesja zawiera na płycie około 50 wyjątkowych ujęć o ogromnej sile.

– możliwość oprawienia w dodatkowo ręcznie robiony album podnosi jego emocjonalną wartość.

– dynamiczna prezentacja podkreślona Waszym miłosnym soundtrack’iem.

– otwartość na Wasze sugestie sprawia, że z wielkim zaangażowaniem wykonam w różnych nietypowych miejscach, jest to również też szansa na fantastycznie spędzenie czasu.

Najczęściej zadawane pytania czyli FAQ:

 

1. Ile czasu poświęcasz oraz do której godziny jesteś na naszym ślubie?

Wstępnie rezerwuję dla Was kilka dni. Rozpoczynam od krótkiej sesji narzeczeńskiej podczas której oprócz zdjęć staram się poznać szczegóły Waszego ślubu jak również Was. Ten szczególny dzień zaczynam od przygotowań w salonie piękności oraz w domu Pana Młodego a kończę przeważnie o godz. 01.00, czyli po oczepinach.

2. Jakiego używasz sprzętu?

Używam lustrzanki Canon 5D Mark II i Canon 6D z najwyższej klasy jasnymi obiektywami z serii L, które pozwolą na dokładny, szczegółowy i emocjonalny zapis wydarzeń w świetle zastanym, dysponuję również szeregiem lamp błyskowych wyzwalanych drogą radiową.

3. Czy posiadasz zezwolenie kurii na fotografowanie w obiektach sakralnych?

Tak, posiadam zezwolenie kurii Krakowskiej.

4. Na co zwracasz uwagę oraz w jaki sposób fotografujesz?

Staram się uchwycić unikalne momenty które na zawsze będą przypominać ten piękny dla Was czas, emocje które będziecie przeżywać na nowo oraz szczególne piękno każdego detalu w dniu Waszego ślubu. W moich zdjęciach zawarta jest magia tych chwil.

5. Kiedy odbywa i jak wygląda sesja plenerowa?

Raczej odbiegam od wykonywania sesji w tym samym dniu. Staram się za to wykorzystać czas na kilka relaksujących portretów i szczegółów, zdjęć grupowych z najbliższą rodziną i przyjaciółmi. Z doświadczenia wiem, że najlepsze zdjęcia wykonuje się gdy nie ma już stresu i wszelkiego pośpiechu co niestety widać na zdjęciach. Jestem młodą i kreatywną osobą przez to staram się nawiązać jak najlepszy kontakt z Wami wprowadzając w sesje miłą i luźną atmosferę jak również miejsca by czuć się swobodnie.

6. Ile zdjęć jesteśmy w stanie od Ciebie otrzymać?

Wszystko jest uzależnione od rodzaju pakietu. Wszystkie zdjęcia są najwyższej rozdzielczości oraz jakości, poddane są specjalnej i starannej obróbce mającej na celu wyciągnąć magię i czar danej chwili.

7. Czy wykonujesz zdjęcia na ternie Polski?

Zdjęcia w gruncie rzeczy wykonuję na terenie całego świata ale w większości przypadków jest to województwo małopolskie, śląskie, podkarpackie. Wszystko zależy od Państwa upodobań!

Zapraszam do wspólnej współpracy!