Referencje
Fotograf ślubny, fotografia ślubna, zdjęcia ślubne, fotografia ślubna Oświęcim, fotografia ślubna Bielsko Biała, fotografia ślubna Kraków, fotografia ślubna Kęty, fotografia ślubna Andrychów, fotografia ślubna Wadowice, fotografia ślubna Tychy, fotografia ślubna Chrzanów, fotografia ślubna Katowice
55061
page-template-default,page,page-id-55061,eltd-core-1.2.1,borderland-theme-ver-2.5,ajax_fade,page_not_loaded,smooth_scroll,paspartu_enabled,paspartu_on_bottom_fixed, vertical_menu_with_scroll,wpb-js-composer js-comp-ver-6.9.0,vc_responsive

Referencje

Jest mi niezmiernie miło i motywuje mnie to niesamowicie jeśli praca w którą włożyłem całe serce, wywołuje zadowolenie i tworzy piękną pamiątkę z tego jedynego dania. Tutaj prezentuję wybrane referencje moich wspaniałych par, które w kilku słowach opisały swoje emocje. Bardzo Wam dziękuję! Jesteście Kochani!

Agata + Andrzej

Tomku, zdjęcia, które wykonałeś dla nas są niezwykłą pamiątką tego szczególnego dnia. Twoje perfekcyjne wyczucie chwili i spontaniczność zaowocowały ujęciami, które nas wzruszają, wywołują uśmiech na twarzy i potrafią rozbawić do łez. Szczerze dziękujemy, że byłeś z nami w tym dniu! Dziękujemy za Twój profesjonalizm i ogromne zaangażowanie. Pamiątki, które otrzymaliśmy od Ciebie są wykonane z niezwykłą starannością. Widać Twoją pasję, widać, że kochasz to co robisz. Dzięki wielkie!

Agnieszka i Sławek

Dziękujemy, za profesjonalne zdjęcia w każdym wymiarze, które zostały zebrane w najpiękniejszą i ujmującą nasze serca powieść, do której chce się powracać bez końca. Całkowite oddanie, zaangażowanie i ambicja doprowadziła nas do wzruszenia po obejrzeniu zebranego materiału. Twoja dyskretna obecność w najważniejszych chwilach, naturalność, wysoka kultura osobista, terminowość, niezawodność w każdej sytuacji, jest polecenia każdym parom poszukującym idealnego fotografa. Dziękujemy, że każde twoje ujęcie w najważniejszym dniu, w naszym życiu było wyjątkowe. Jesteś zaangażowany od początku do samego końca, masz otwarte nie tylko oczy ale i także umysł, który pracuje na najwyższych obrotach. Jesteśmy zachwyceni twoją rzetelną pracą, z której czerpiesz mnóstwo radości i satysfakcji. Życzymy, abyś pracował równie bezproblemowo, sprawnie i dyskretnie u wszystkich innych par, jak to było u nas. Twój zapał niech nigdy nie mija, a to co dostaliśmy od Ciebie to dzieło sztuki! Zachwyt, szyk, elegancja i wzruszenie. Polecamy w 100%

Magdalena i Szymon

Wybór najlepszego fotografa, który będzie nam towarzyszył podczas magicznego momentu w naszym życiu był dla nas priorytetem. Po oglądnięciu Twojego portfolio od razu zdecydowaliśmy się, że to właśnie Ty będziesz tą osobą. Już pierwsze spotkanie utwierdziło nas w tym, że podjęliśmy trafną decyzję. Miły, sympatyczny, otwarty na każde propozycje, z ogromną pasją i niebywałym talentem, głową pełną nietuzinkowych pomysłów, profesjonalny w uchwyceniu niepowtarzalnych chwil, zdolny, a przy tym niezwykle skromny – oto cechy charakteryzujące Tomka. Gdy zobaczyłam pierwsze zdjęcie z naszego ślubu towarzyszyło mi ogromne wzruszenie. Efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Każde kolejne ujęcie sprawiało, że nie mogliśmy doczekać się następnego. Zarówno my, nasi najbliżsi jak i goście weselni byli zachwyceni Twoją pracą. Niepowtarzalny album dopieszczony w każdym detalu wędrował z rąk do rąk, gdyż każdy chciał podziwiać niesamowite chwile naszego życia, które dzięki Tobie nabrały niezwykłego uroku i głębi. Wydobyłeś prawdziwe piękno i emocje, które towarzyszyły nam podczas ceremonii, jak i dwudniowej zabawy, a także pleneru. Niech kolejnym potwierdzeniem tego będzie zachwyt moich koleżanek – przyszłych pań młodych, które zauroczone naszą galerią pytały kto jest jej autorem. Dzięki Twojemu dziełu możemy przenieść się w czasie i na nowo odkrywać magię tamtych dni, a przy tym przeżywać te same emocje. Całokształt Twojej artystycznej pracy dostarczyła nam niepowtarzalnej pamiątki, do której z ogromnym sentymentem wracamy. Dziękujemy Ci także za to, że Twoje poczucie humoru i sympatia, jaką nas obdarzyłeś pomogły się zrelaksować i zapomnieć o stresie jaki towarzyszył nam podczas tego szczególnego, czerwcowego weekendu. Współpraca z Tobą to sama przyjemność i wspaniała zabawa, a wspomnienia ze wspólnie spędzonych trzech dni na zawsze pozostaną w naszej pamięci. Konkurencja nie dorasta Ci do pięt! Nie przestawaj dostarczać ludziom tylu pozytywnych emocji! Twórz kolejne dzieła sztuki, bo jesteś w tym najlepszy!

Marta i Andrzej

Zdjęcia mają ponad czasową moc, która na papierze fotograficznym widnieje przez wiele lat. Ty Tomku w przepiękny sposób zapisałeś naszą historię. Siła uwiecznionych emocji z jaką spotkaliśmy się na zdjęciach działa jak magnez co powoduję, że zdjęcia są przez nas oglądane praktycznie codziennie i za każdym razem dopatrujemy się nowych szczegółów. Uchwyciłeś ogrom różnych momentów, nas samych i naszych gości w sytuacjach nie pozowanych co było dla nas bardzo ważne. Mimo wyzwania jakie postawiły Ci warunki oświetleniowe zrobiłeś przepięknie soczyste zdjęcia. Serdecznie dziękujemy za współpracę, mając nadzieję na kolejną i polecamy Tomka Mola wszystkim przyszłym parom młodym, które cenią sobie profesjonalizm połączony z pasją, kreatywność i oczekują uwiecznienia niepowtarzalnych momentów. Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego.

Anna i Łukasz

Nic dodać nić ująć Perfekcyjny Moment z perfekcyjną obsługą! Miło wspominać ślub, wesele i przede wszystkim plener, oglądając zdjęcia które odzwierciedlają czar jednego z najważniejszych dni w życiu. Począwszy od przygotowań aż po ceremonię, ślub i plener na który warto było wstać o 3 rano! Tomek to profesjonalista, który kocha to co robi realizując swoje pasje jednocześnie spełniając marzenia klientów. Gorąco polecamy!